19. 03. 2026 r. w SCKiB w Szczicinie odbył się XXVII Gminny Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej.
W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z całej gminy Szczucin, którzy z ogromnym zaangażowaniem i wrażliwością zaprezentowali wybrane utwory poetyckie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maria O'Sullivan z klasy I, Julia Noga z klasy IV, Wiktor Grabowski z klasy VI, Natalia Głód z klasy VII oraz Amelia Sieroń z klasy VIII.
Bardzo cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów:
-
w kategorii klas IV – VI: Julia Noga - II miejsce;
- w kategorii klas VII – VIII: Amelia Sieroń – I miejsce, Natalia Głód - III miejsce.
Miło nam poinformować, Amelia reprezentować będzie szkołę oraz naszą Gminę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie Tranowskiej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.