• Informacja - stypendia socjalne

• Decyzje przyznające stypendia szkolne o charakterze socjalnym należy odbierać w Centrum Usług Wspólnych w Szczucinie, ul. Piłsudskiego 7 w dniach 3 czerwca – 7 czerwca 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00.

Wypłata przyznanych świadczeń nastąpi w miesiącu czerwcu.

• Komunikat

• Informujemy, że w dniu 24. 05. 2019r. (piątek) zajęcia w Szkole Podstawowej w Zabrniu odbywają się w dalszym ciągu według planu. Autobus szkolny kursuje zgodnie z rozkładem wszędzie tam, gdzie drogi są przejezdne.

• Komunikat

• Informujemy, że w dniu 23. 05. 2019r. (czwartek) zajęcia w Szkole Podstawowej w Zabrniu odbywają się według planu. Autobus szkolny kursuje zgodnie z rozkładem wszędzie tam, gdzie drogi są przejezdne.

• Święta majowe - akademia

• W szkole Podstawowej w Zabrniu uczniowie klasy IV pod kierunkiem p. Mariana Skowrona i p. Marleny Cieślak przygotowali uroczystą akademię dotyczącą ważnych wydarzeń i świąt majowych: 15 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej (1 maja), Święta Pracy (1 maja),  Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (2 maja), rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wzięli w niej udział uczniowie klas I - VIII oraz przedszkolaki. W montażu słowno-muzycznym uczniowie starali się odpowiedzieć na pytania, czym dla nas jest Ojczyzna, Wolność i Patriotyzm. Przypomniane zostały ważne wydarzenie z historii naszego kraju, które powinniśmy znać. Bo przecież naród, który nie zna swej przeszłości, ginie i nie buduje przyszłości.  Oprawę muzyczną przygotowała p. Barbara Czaja.

Delegacja uczniów naszej szkoły pod opieką p. Żanety Wróbel reprezentowała naszą szkołę podczas Mszy Św. w intencji Ojczyzny oraz w Gminnej Uroczystości Patriotycznej, która miła miejsce 3 maja br. w Szczucinie.

Album fotograficzny ►