• Dzień Rodziny

• Nadeszło oczekiwane przez nas wszystkich ŚWIĘTO RODZINY. Z okazji święta mamy (26 maja) oraz dnia taty (23 czerwca) przedszkolaki oraz uczniowie klas młodszych przygotowali program artystyczny.
            Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek. Żadne miejsce nie jest milsze nad domowe pielesze. Najważniejsze jest to, aby gdzieś istniało to, czym się żyło: zwyczaje, święta rodzinne i dom - pełen wspomnień, wspomnień o przeszłości, szczęściu, o miłych i radosnych przeżyciach.

Drodzy Rodzice, przyjmijcie najlepsze życzenia wyrażone w wierszach i piosenkach.

• JPII
          • 101. rocznica urodzin Papieża Polaka - Patrona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabrniu

• W dniu 18 maja 2021 r. obchodziliśmy 101. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II - Patrona naszej szkoły. W Kościele parafialnym w Zabrniu uczniowie kl. IV-VII pod kierunkiem pani Barbary Czaja zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, który przybliżył postać Wielkiego Polaka – Jego dzieciństwo, młodość, pierwsze lata kapłaństwa i późniejsze drogi, jakimi Pan poprowadził Go na Stolicę Piotrową. Dopełnieniem całości była msza św. odprawiona przez ks. proboszcza Marka Łopatkę.

• Powrót uczniów kl. IV-VIII do nauki hybrydowej - informacje

• W okresie od 17 maja do 28 maja 2021 r. nauka w klasach IV-VIII Szkoły Podstawowej
            w Zabrniu odbywać się będzie w systemie hybrydowym według załączonego poniżej harmonogramu. Wszystkie lekcje odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.
            Uczniowie klas 0-III uczą się stacjonarnie.
            Informacje dotyczące zasad zachowania reżimu sanitarnego znajdują się w Wewnętrznych Procedurach Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabrniu w warunkach epidemii COVID-19.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego dla klas 0-VIII obowiązujący od 17.05.2021 r.

Kurs ranny

Kurs powrotny

- I kurs 12:30
            - II kurs 14.20

• Informacja o konkursie "Żywioły w lasach"

• Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska uprzejmie informuje, że Instytut Badawczy Leśnictwa, organizuje w bieżącym roku konkurs plastyczny pt. „Cztery żywioły w lasach”.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym i ma celu zachęcić uczniów do czynnego zainteresowania się tematyką ekologii lasu, zagrożeń związanych z występowaniem niszczycielskich sił natury w lesie, a także popularyzować wiedzę o naturalnych procesach zachodzących w ekosystemach leśnych i rozwijać umiejętności plastyczne.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno grupy zorganizowane jak i dzieci indywidualnie. Termin nadsyłania prac upływa 11 czerwca br.

W załączeniu przekazujemy pismo dot. konkursu, jego regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz plakat:

• harmonogram
          • Powrót uczniów klas I-III do nauki stacjonarnej - informacje

• Od 4 maja 2021 r. uczniowie klas I-III wracają  do nauki stacjonarnej w szkole. Wszystkie lekcje odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji w nauczaniu stacjonarnym.

Uczniowie klas IV - VIII w dalszym ciągu uczą się zdalnie.

Dowóz uczniów - rozkład jazdy autobusów

Rozkład jazdy autobusu szkolnego dla klas 0-III obowiązujący od 4.05.2021r.

Kurs poranny

Trasa nr 1