• rekrutacja1
     • Rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

     • REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJIM. JANA PAWŁA II W ZABRNIU NA ROK SZKOLNY 2021/2022

      Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.), zapisy do klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabrniu dzieci urodzonych w roku 2014 będą odbywać się według następujących zasad:

      - dzieci należących do obwodu szkoły według zgłoszeń rodziców na kartach zgłoszeń

      - dzieci spoza obwodu szkoły na pisemny wniosek rodziców w miarę wolnych miejsc.

      Wnioski do pobrania są dostępne na stronie internetowej szkoły.

      Zapisu dziecka należy dokonać w terminie od 1.03.2021 r. - 31.03.2021r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Zabrniu.

      Deklaracja i wnioski do pobrania poniżej:

       

    • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - KRUS
     • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - KRUS

     • Zachęcamy do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” i zaprasza najmłodszych mieszkańców terenów wiejskich do udziału w tym przedsięwzięciu. Termin nadsyłania prac do PT KRUS Dąbrowa Tarnowska upływa z dniem 25.03.2021r. Szczegóły i regulamin konkursu poniżej:

     • Walentynkowe zabawy przedszkolaków

     • Walentynki to wyjątkowy dzień, który świętowany jest nie tylko przez dorosłych ale również przez dzieci. Przedszkolaki wzieły udział w różnych zabawach i walentynkowych konkursach. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, wydzieranek - walentynek oraz pozytywnych uczuć.

     • Bal karnawałowy

     • Dnia 4 lutego w Oddziale Przedszkolnym w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Dzieci przybyły do przedszkola przebrane za wiele różnych postaci, a były to m. in. księżniczki, biedronka, pirat, policjanci, strażacy oraz wiele innych. Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach oraz wspólnych tańcach w rytm wesołej muzyki. Pani Dyrektor zadbała o to żeby na sali nie zabrakło balonów, a tym samym uśmiechów dzieci, które były zachwycone otrzymując baloniki w kształtach różnych zwierząt. Nie zabrakło także pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców naszych przedszkolaków za co w imieniu swoim i dzieci bardzo dziękujemy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a tym samym również i nam.

     • Pasowanie na ucznia klasy I

     • Ślubowanie klasy pierwszej to uroczystość, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. Jest zawsze wielkim przeżyciem dla nowych uczniów i ich rodziców. W tym roku miała jednak wyjątkowy charakter, ponieważ ze względu na ograniczenia związane z pandemią, nie odbyła się listopadzie, a 3lutego 2021r. bez udziału rodziców i zaproszonych gości.

      Uroczystość rozpoczęła swoim wystąpieniem dyrektor szkoły Katarzyna Wacławska, która przywitała przejętych pierwszoklasistów i zapewniła, że w każdej sytuacji mogą liczyć na pomoc i wsparcie ze strony nauczycieli i starszych kolegów.

      W programie artystycznym, jaki wspólnie przygotowali z wychowawczynią, nie zabrakło wierszy, piosenek i zapewnień, że znają symbole narodowe, patrona szkoły, zasady ruchu drogowego oraz zasady zachowania. Ten pierwszy egzamin dla naszej sympatycznej „dziewiątki” zakończył się ślubowaniem przed pocztem sztandarowym oraz symbolicznym pasowaniem na ucznia ogromnym ołówkiem przez panią dyrektor. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki przygotowane przez rodziców oraz książeczki SKO z wkładem założycielskim od Banku Spółdzielczego w Szczucinie.

      Po zakończeniu części oficjalnej przekazano dzieciom okolicznościowy tort od rodziców i wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

     • Szkolny konkurs fotograficzny - wyniki

     • Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili troszkę czasu, pracy i przysłali zdjęcia na szkolny konkurs fotograficzny pt. "Najładniejszy Śniegowy Bałwanek 2021".

      Wszystkie wykonane śniegowe bałwanki były przepiękne.

      W konkursie wzięło udział 30 uczniów klas 0-VIII.

      Jury miało nie lada problem, aby wytypować zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

      I tak,  miejsce pierwsze w kategorii kl. 0 zdobyli: Natalia Frąc, Kusiak Katarzyna, Saładyga Bartosz, Julia Noga. W kategorii klas I – VIII najpiękniejszego, według jury, śniegowego bałwanka wykonał Jakub Hajduk z klasy II.

      Na miejscu drugim uplasowała się Paulina Płaczek z klasy II, Kamil Topór z klasy IV, Wiktor Dorosz z klasy V.

      Miejsce trzecie zdobyli: Jakub Świąder – uczeń klasy IV, Kacper Świąder – uczeń klasy V, Grzegorz Taraska – uczeń klasy II, Mateusz Kozaczka – uczeń klasy I.

      Wyróżnienie przyznano dla Mateusza Przybyło z klasy I, Wiktora Grabowskiego z klasy I i Pauliny Łopata z klasy IV.

      Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Poniżej prezentujemy serię zdjęć konkursowych.

   • Logowanie

   • Kontakt

    • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabrniu
    • szkolazabrnie@wp.pl
    • 146431828
    • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabrniu
     Zabrnie 82
     33-230 Szczucin
     Poland