• Konkurs KRUS - przypomnienie

• Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie zachęca do skorzystania z konkursu e-learningowego dla dzieci pt. ”Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy” i tym samym do zdobywania wiedzy o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych. Biuro Prewencji KRUS zdecydowało o nagrodzeniu hulajnogami 100 dzieci, które prześlą certyfikat ukończenia szkolenia wraz z swoimi danymi do Biura Prewencji w terminie do 30 września 2020 roku. Więcej informacji w załącznikach poniżej:

• Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

•  Drodzy Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Szanowni Rodzice Kochane dzieci!

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji 2019/2020. Rok bardzo trudny i wyjątkowy, który przejdzie do historii. Od 25 marca ze względu na COVID-19 wszyscy uczniowie realizowali obowiązek szkolny w domach. Podczas nauki zdalnej nauczyciele prowadzili lekcje online, kształtowali u uczniów odpowiedzialność, rzetelność i systematyczność . Mimo wielu przeciwności i trudności jakie napotykały uczniów, nauczycieli i rodziców rok szkolny kończy się szczęśliwie.

Gratuluję Wam uczniowie, że dotarliście do mety i wszyscy otrzymaliście promocję do następnej klasy. Dziś czas podsumować Waszą pracę.

Zapewne kolejny rok spędzony w naszej szkole zostanie w pamięci każdego z Was. Nauczyciele odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań jakie niesie współczesny świat.

Wam Drodzy Nauczyciele!

Składam serdeczne podziękowania za trud i wysiłek codziennej pracy, za dbanie o edukację i bezpieczeństwo naszych wychowanków. Dziękuję za podejmowanie inicjatyw składających się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły, dbanie o dobrą organizację czasu pracy zdalnej, cenne wskazówki i za wszystkie osiągnięcia uczniów.

Drodzy Rodzice!

Dziękuję Wam za współpracę, okazywaną życzliwość, za zaangażowanie i otwartość na potrzeby szkoły. Składam wyrazy podziękowania za pomoc w organizowaniu nauki zdalnej, troskę o wychowanie i nauczanie Waszych dzieci, okazywaną miłość, cierpliwość, opiekę i wyrozumiałość.

Pracownicy obsługi i administracji!

Podziękowania składam Paniom z obsługi szkoły, Pani sekretarce, Panu konserwatorowi, dziękuję Wam za gospodarność, rzetelne i uczciwe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Kochani Absolwenci!

Nadeszła chwila kiedy przyszło się nam dziś pożegnać. Dla Was jest to moment szczególny, gdyż ostatni raz przyszliście po odbiór świadectw w murach tej szkoły. Każdy z Was zapewne myśli co nauczył się w tej szkole. Na pewno nie zawsze wszystko układało się dobrze ale z uporem dążyliście do stawianych sobie celów. W dużym stopniu pomogli Wam w tym nauczyciele i rodzice. Choć często nie chcieliście akceptować naszego zdania to po latach zrozumiecie słuszność naszych upomnień i decyzji. Dziś nadszedł czas rozstania. Wierzymy, że nie zawiedziecie oczekiwań swoich Rodziców, a nasze środowisko szkolne będziecie godnie reprezentować. Życzę Wam odwagi i wytrwałości w spełnianiu marzeń, dążeniu do wyznaczonych celów, pomyślności i sukcesów w kolejnych latach nauki.

Przed Wami nowa szkoła, nowi koledzy i nauczyciele. Musicie opuścić na zawsze dziecięce marzenia i powoli wchodzić w dorosłe życie. Abyście zawsze znajdywali prawdziwych przyjaciół i przyjaznych nauczycieli, by Wasze sukcesy rosły razem z Wami. Niech będą z Was dumni wszyscy, którzy Was kochają. Nie mówimy Wam żegnajcie, bo drzwi naszej szkoły są dla Was otwarte. Niech słowa naszego patrona Św. Jana Pawła II umieszczone na sztandarze naszej szkoły będą zawsze w Waszej pamięci na dalszą edukację i całe przyszłe życie „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Uczniom i Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły 1 września 2020r.

Dyrektor szkoły G. Dzięgiel

• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Informacja dotycząca organizacji zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Piątek 26 czerwca 2020 r. spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw w salach na parterze w budynku Szkoły Podstawowej w Zabrniu według planu:

•  klasa 0 i klasa 1 o godz 9.00
            • klasa 2 i klasa 3 o godz 9.30
            • klasa 4 i klasa 5 o godz 10.00
            • klasa 6 i klasa 7 o godz 10.30
            • klasa 8 o godz 11.00

Przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa związanego z sytuacją epidemiczną (wszyscy obowiązkowe maseczki).

Msza Św na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 26.06. o godz 16.00 w Kościele parafialnym w Zabrniu

• Zwrot podręczników

• Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej przez wszystkich uczniów odbędzie się zgodnie z podanym niżej z harmonogramem:

• 22.06.2020 r. (tj. poniedziałek) – p. Barbara Wantuch
              - klasa IV w godz. 9.00 – 10.00