• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020

• Czas wakacji - nieubłaganie dobiegł końca. Po dwóch miesiącach zabawy i beztroski trzeba było powrócić w szkolne mury.

Dnia 2 września 2019 r., o godzinie 9.30 zabrzmiał w naszej szkole pierwszy dzwonek po wakacyjnej przerwie. W sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Pani Dyrektor dokonała uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. W swoim wystąpieniu życzyła wszystkim uczniom samych piątek i szóstek, a ich nauczycielom - satysfakcji w przekazywaniu wiedzy. Wcześniej uczniowie z wychowawcami brali udział we Mszy Świętej.

Podczas apelu inaugurującego nowy rok szkolny upamiętniono 80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzymy wytrwałości i wielu powodów do radości !!! POWODZENIA !!!

Album fotograficzny ►

• Rozkład jazdy autobusu szkolnego

• Informujemy, że w nowym roku szkolnym 2019/2020 lekcje rozpoczynać się będą o godzinie 8:30.

W pierwszym tygodniu nauki autobusy szkolne kursują tak jak w czerwcu 2019r.

Od paniedziałku (9. 09. 2019r.) nastąpi zmiana w rozkładzie jazdy autobusów szkolnych. Szczegółowe informacje otrzymają uczniowie w szkole.