• Komunikat

• Dni 29, 30.04 i 02.05.2019r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w ramach godzin do dyzpozycji dyrektora szkoły. W tych dniach szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie mogą sprawować opieki.

• Komunikat

• Informujemy, że od środy 24 kwietnia 2019r. zostają wznowione zajęcia dydaktyczne dla uczniów klas I-VIII. Zajęcia w oddziale przedszkolnym odbywają się zgodnie z planem.

• Egzamin ósmoklasisty

• W dniach 15 - 17 kwietnia 2019 roku uczniowie klas VIII przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. W pierwszym dniu zmierzyli się z arkuszem z języka polskiego, w drugim z matematyki, a w ostatnim dniu z języka obcego. Wszystkim naszym uczniom życzymy, aby osiągnęli wyniki na miarę swoich możliwości i dostali się do wybranych szkół.

• Komunikat

• Dni 18.04, 19.04 i 23.04 są to dni ustawowo wolne od zajęć dydaktycznych. W tych dniach szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze od godziny 8.00 dla dzieci, których rodzice nie mogą sprawować opieki nad dzieckiem.

• Życzenia Wielkanocne

„Oto człowiek został odebrany śmierci -
            oddany życiu.
            Oto człowiek zostaje odebrany grzechowi -
            oddany Miłości”.

Jan Paweł II – Orędzie Wielkanocne
            „Urbi et orbi” Rzym 1982

Napełnieni radością
            Chrystusowego Zmartwychwstania,
            z całego serca, przez ręce Maryi,
            życzymy wszelkich łask, zdrowia, błogosławieństwa i pewności wiary,
            że z Chrystusem zwyciężymy wszelkie zło.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie
            Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabrniu

• Komunikat

• 1. Szanowni Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Zabrniu w czwartek 11.04.2019 r. większość pracowników naszej szkoły będzie kontynuować strajk w związku z tym nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne dla klas I-VIII. Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Dowóz dzieci do szkoły jest zgodny z planem. Bardzo proszę o zrozumienie tej trudnej sytuacji. Prosimy śledzić stronę internetową szkoły (szkolapodstawowawzabrniu.edupage.org) w celu zapoznawania się z bieżącymi informacjami w tym temacie.
            2. Zajęcia w oddziale przedszkolnym od jutra będą odbywały się zgodnie z planem.
            3. Informujemy państwa, że w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 odbędzie się egzamin ósmoklasisty – są to dni ustawowo wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów klas 0-VII.
            4. Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 18 do 23 kwietnia 2019 r.

• Gminny konkurs taneczny "Taneczny Top"

• "Taneczny Top" pod takim tytułem odbył się 27 marca 2019r. w Domu Kultury w Szczucinie, Gminny konkurs taneczny dla szkół.  Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie lokaty:

• w kategorii klas I-III zespół taneczny z SP w Zabrniu zajął I miejsce;
            • w kategorii klas IV – VI zespół „Nine Friends” ze SP w Zabrniu uzyskał II miejsce;
            • wyróżnienie otrzymała solistka Magdalena Tomala z klasy V ze SP w Zabrniu.

Wszystkim wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora. Serdecznie gratulujmey tak wysokich lokat i życzymy dalszych sukcesów.

• Walentynki

• Dnia 14 lutego 2019r. obchodzone były Walentynki. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły, od tych najmłodszych z oddziałów przedszkolnych do uczniów z najwyższych klas, z sercem i zaangażowaniem wykonali własnoręcznie kartki walentynkowe, które zostały dostarczone do odbiorców przez walentynkową pocztę. Przeprowadzony został również konkurs pt. „Miss” i „Mistera” walentynek 2019r. Z inicjatywy Samorządu uczniowskiego przygotowana został również humorystyczna akademia mówiąca o trudach zakochania i miłości od czasów prehistorii po współczesność. W tym dniu w szkole dominował kolor czerwony.