• Ważne informacje

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabrniu informuje:

- od 31 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną. Uczniowie z klas 0-IV kontynuują naukę w trybie stacjonarnym.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego dla klas 0-IV obowiązujący od 31.01.2022 r.

Dowóz - kurs ranny

Trasa nr 1 - Przystanki:
            - Brzezówka p. Bulwa 7:00
            - Brzezówka p. Szarek 7:06
            - Brzezówka klub 7:10
            - p. Madej (figurka) 7:12
            - Zabrnie szkoła 7:17

Trasa nr 2 -Przystanki:
            - Zabrnie p. Głód Marek 7:21
            - Zabrnie p. Łuszcz 7:23- Zabrnie p. Kozaczka 7:24
            - Zabrnie Różnica (znak Przystanek) 7:27
            - Suchy Grunt most 7:30
            - Suchy Grunt p. Bobro 7:32
            - Suchy Grunt szkoła 7:34
            - Suchy Grunt p. Jarosz 7:36
            - Zabrnie szkoła 7:42

Odwóz:
            - I kurs 12:30 (poniedziałek - piątek)
            - II kurs 14:20 (tylko poniedziałek)

• Babciu, Dziadziu - Kochamy Was! - oddział przedszkolny

• Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni jedyne w roku, kiedy każdemu wnukowi robi się cieplej na sercu. W tych dniach obchodzimy Dzień Babci i Dziadzia. Babcia i dziadziu to ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Zabrniu, już od początku stycznia solidnie przygotowywały się do występu. 14 stycznia 2022 roku dzieci do przedszkola przyszły w galowych strojach. Z ogromną radością i skupieniem przedstawiły swój program artystyczny (pod okiem swoich mam i wychowawcy), recytowały wiersze, śpiewały piosenki i pięknie tańczyły. Całe to przedstawienie zostało zarejestrowane i umieszczone na stronie internetowej przedszkola, aby babcie i dziadziowie mogli zobaczyć i podziwiać swoich ,,małych Artystów’’. Każdy wnuk i wnuczka podarowały ukochanym dziadkom pięknie ozdobione serduszka wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za Ich opiekę nad nimi.
          • Wyniki konkursu organizowanego przez SCKiB w Szczucinie "Świąteczna tradycja"

• Konkurs na ozdobę choinkową i stroik świąteczny "ŚWIĄTECZNA TRADYCJA" - wyniki:

Kat. kl. I-IV

1. Głód Dawid I miejsce

2. Kusiak Karol I miejsce

3. Oleś Szymon I miejsce

4. Furgał Aleksandra II miejsce

5. Kupiec Dawid II miejsce

6. Bielaszka Wojciech II miejsce

7. Płaczek Paulina II miejsce

8. Wiatr Krystian III miejsce

9. Przybyło Natalia III miejsce

Kat. kl. V-VIII

1. Sroka Szymon I miejsce

2. Wierzba Wiktor II miejsce

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• KONKURS PLASTYCZNO-FILMOWY „ŚNIEŻNY DEKALOG”

• Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

1. kategoria I - wiek: 5-10 lat,
            2. kategoria II - wiek: 11-16 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 4 marca 2022 r. pracy konkursowej na rysunek, plakat lub spot filmowy oraz przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez Opiekuna.

Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Karty zgłoszenia do pobrania znajdują się razem z regualminem konkursu na stronie konkursu:

• Powrót uczniów do nauki stacjonarnej

• Od 10 stycznia 2022 r. uczniowie klas I-VIII wracają  do nauki stacjonarnej w szkole. Wszystkie lekcje odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji w nauczaniu stacjonarnym.

Informacje dotyczące zasad zachowania reżimu sanitarnego znajdują się w Wewnętrznych Procedurach Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabrniu w warunkach epidemii COVID-19.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego dla klas 0-VIII obowiązujący od 10.01.2022 r.

Dowóz - kurs ranny

- Zabrnie szkoła 7:42

Odwóz:
            - I kurs 12:30
            - II kurs 15:10 (poniedziałek), 14:20 (wtorek, środa, czwartek, piątek)